Sıkça Sorulan Sorular

Özellikle koşu yarışları olmak üzere spor organizasyonlarında yarışmacılara özel fotoğraf servisi yapan bir ekiptir. Yani biz sizin fotoğraflarınızı, sizin için aksiyonun en doruk yaptığı yerden çeken ve size sunan bir organizasyonuz.
Gece veya gündüz – yağmur veya çamur şartlar fark etmeden parkur içinde farklı yerlerden sizleri görüntüleyip, çektiğimiz fotoğraflarınızı düzenleyerek site altyapımıza aktarıyoruz. Fotoğraflarınızı sistemde yarışmacı göğüs numaralarınıza göre tek tek etiketleyip, sitemiz üzerinden arama yaptığınızda bulabileceğiniz bir sistem sunuyoruz size. Sepetinize eklediğiniz fotoğraflarınızın ödemesini yaptıktan sonra site üzerindeki siparişlerim adımından fotoğraflarınızı indirebiliyorsunuz.
Öncelikle sistemde kendi adınıza bilgilerinizi girerek bir üyelik açmanız gerekmekte. E-posta adresinize gore üyelik kaydı oluşturduğumuz ve sipariş onayı bilgilendirmesi için e-posta adresinizin aktif olması önemli. Fotoğraflarınızı almak için ana sayfanın ortasında bulunan ‘Albüm Seçiniz’ adımından katıldığınız yarışmayı seçip yanındaki ‘Gögüs Numaranız’ kısmını doldurup ‘Ara’ butonuna basmanız yeterli. Buradaki önemli ayrıntı eğer yarışma numaranız tek, iki veya üç hane ise lütfen başına dört haneye tamamlayacak şekilde 0 koyun. Örneğin 0001, 0011, 0111…
Katıldığınız yarışı seçip numaranızı arattığınızda eğer fotoğrafınızı bulamadıysanız büyük ihtimal göğüs numaranız gözükmeyen bir yerdedir ya da okunmuyordur. Bir sonraki yarışta göğüs numaranızın göğüs hizasında ve görünür olduğundan emin olun. Alternatif olarak menüden albümler adımına tıklayarak çekim yerlerine ve koştuğunuz gruba gore fotoğraflarınızı bulmayı deneyebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü:

Arama sonucu çıkan fotoğraflarınızı sepetinize eklemek için dilerseniz hepsini al butonuna tıklayabilir ya da seçeceğiniz fotoğraflarınızı tek tek sepetinize atabilirsiniz. Fotoğraflarınızı sadece sosyal medyada kullanacaksanız Full HD çözünürlük (1920x1280 piksel) yeterlidir. Ama fotoğraflarınız herhangibir yerde yayınlanacak veya fotoğraflarınızdan baskı alacaksanız orijinal çözünürlükte satın alım yapmanınızı öneririz. Seçtiğiniz fotoğraflarınız sepetim kısmına atılmış olur. Sepetim kısmının altında satın al butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Sonraki aşamada fotoğraflarınızı site üzerinden alım yapabilmek için ilgili banka numarasına ödeme yapmanız beklenir. Sepetiniz silinir ve fotoğraflarınızı siparişlerim bölümünden görebilirsiniz. Tarafımıza taransferiniz ulaştıktan sonra ödeme onayını içeren ve fotoğraflarınızı indirebilmeniz için Siparişler bölümüne yönlendiren bir e-posta atacağız. Onaylanan siparişlerinizin yanındaki detay bölümününe tıklayarak fotoğraflarınızı indirebilirsiniz. Siparişler adımına ana sayfa üzerinden Siparişler adımından ulaşabilirsiniz. Orijinal çözünürlükteki fotoğraflarınızı ödemenizi aldıktan sonra size bir link ile e-posta adersiniz üzerinden göndereceğiz.

Üst menüden Yeni Üyelik linkine tıklayarak üye olabilirsiniz. Siteye üyelik tamamen ücretsizdir. Aşağıdaki adımları takip ederek üye olabilirsiniz ve fotoğraflarınızı satın alabilirsiniz.

Fotoğraf fiyatlandırması her albüm ve dosya boyutu için farklıdır. Fiyatlar albüm sayfasında fotoğraf listesinin üstünde yazmaktadır.

FULL HD (1920px uzun kenar) ve orjinal boyutlarda (min 4000px uzun kenar) olmak üzere 2 çeşit boyut bulunmaktadır.

Grup olarak fotoğraf almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Belki sizin için yapabileceğimiz birşeyler vardır.

Fotoğraflarınızı satın aldıktan sonra profilinize girerek siparişler linkinden fotoğrafın sağında bulunan detay linkine tıklayarak açılan sayfada indirme bağlantısı başlığınının altından linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

Eğer aldığınız fotoğraf bulanık ise veya görüntüsünde problem varsa bize problemli dosyanın adını belirtiniz. Sorunlu fotoğraf aldığınızda ya diğer fotoğraflarınızla değiştirir yada ücret iadesi yapabiliriz.